OFERTA

Działalność gospodarczą założyliśmy w 1997 roku, natomiast usługami gastronomicznymi zajmujemy się ponad 15 lat. Na co dzień prowadzimy kuchnie na terenie szkoły pod nazwą “Kuchnia u Bogusi”

przy 1 Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica w Jastrzębiu Zdroju, ul. Graniczna 2.

Oferujemy usługi cateringowe w postaci:

 • Catering dla firm 

  Jeżeli są Państwo zainteresowani cateringiem dla firm w Jastrzębiu-Zdroju, serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Zależy nam na tym, aby nasi klienci byli naprawdę usatysfakcjonowani, a to oznacza, że stale staramy się poszerzać naszą ofertę. Obsługujemy firmy z różnych branż. Nie muszą Państwo szukać dłużej cateringu do swojego biura. Zapraszamy do zapoznania się z serwowanymi przez nas potrawami – na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Rozwóz dań odbywa się według dziennej takiej samej trasy, zaczynamy od 10:40. Naszym atutem jest to, że codziennie gotujemy świeże posiłki – z tego powodu przy większej ilość zamówień prosimy o zamawianie obiadów z wyprzedzeniem. Jadłospis tygodniowy jest udostępniany dla Państwa na naszej stronie internetowej. Wystawiamy faktury VAT.

 • Catering na budowę 

  Oferujemy także dowóz obiadów do firm budowlanych. Nasza oferta obejmuje dobrze zbilansowane posiłki regeneracyjne, których walorom smakowym nie można nic zarzucić. Dbamy o to, aby nasze menu było jak najbardziej urozmaicone. Oczywiście zawsze bierzemy pod uwagę sugestie zamawiającego. Jeśli są Państwo zainteresowani profesjonalnym cateringiem dla przedsiębiorstw budowlanych, na pewno uda nam się zaproponować coś ciekawego.

 • Catering dla seniora

  Nasza oferta obejmuje dowóz obiadów dla osób starszych. Przy zamówieniu abonamentu, każdy z Państwa otrzymuje od nas jadłospis w formie papierowej w celu wybrania posiłków na nadchodzący tydzień.  Jeśli są Państwo zainteresowani cateringiem dla seniora, na pewno uda nam się dopasować  korzystną dla Państwa ofertę.

 • Catering Jastrzębie-Zdrój

  Dlaczego warto skorzystać właśnie z naszych usług, gdy chodzi o catering dla biur i firm budowlanych lub osób starszych?

  ·         urozmaicone menu

  ·         jadłospisy tygodniowe – mają Państwo pewność, że gotujemy codziennie świeże dania, przygotowujemy tyle posiłków, aby wszystkie były sprzedane w danym dniu (dlatego forma stałego Cateringu jest bardziej korzystna, gdyż ilość porcji jest ograniczona)

  ·         ceny posiłków mieszczą się w przedziale od 5,00 zł do 15,00 zł

  ·         wozimy według stałej trasy od 9 lat, taka forma cateringu się sprawdza, gdyż zawsze możesz spodziewać się dostawy posiłku w tych samych godzinach.

  ♦ Mieszkania prywatne obsługujemy w ścisłym centrum miasta. 

  ♦ Firmy obsługujemy według ustalonej trasy  w godzinach: 10.30 – 14.30

   

  ·         formy płatności: gotówka, Bony żywnościowe JSW, przelew bankowy, TU ZAPŁACISZ KARTĄ I TELEFONEM

  ·         przy stałej współpracy nie doliczamy opłaty za opakowania lub dowóz poza centrum miasta

  ·         obiady można również odbierać osobiście – stołówka Zespół Szkół Nr 1 ul. Graniczna 2 Jastrzębie-Zdrój

Zamówienia przyjmujemy od 07.00 do 13.00 (uwaga ilość porcji ograniczona), a realizujemy od 10.40 do 14.30. – w związku z ogłoszeniem epidemii informujemy, że godziny i system pracy do odwołania zostaje zamieniony.

Dbamy o jakość swoich produktów oraz dysponujemy zapleczem kuchennym wyposażonym w nowoczesne  urządzenia gastronomiczne.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !!!